Odhalte tajemství profesionální terapeutky, která už léta žije naplněným životem v klidu, hojnosti a lásce

Taky máte někdy pocit, že je váš život plný problémů?

Cítíte se nespokojení se svou rodinou, prací nebo sebou samým? A co sebevědomí, pochopení druhých a radost ze života? 

Nepřemýšleli jste už 1000x nad tím, jak změnit svůj život k lepšímu, ale pořád nevíte jak?

Rozumím tomu, jak se cítíte

Víte, nejste v tom sami. Mnoho lidí se potýká s podobnými výzvami a touží po změně. Bohužel, většina z nich nikdy neudělá nic, co by jim skutečně pomohlo. Proč? Protože mají strach. Strach z neúspěchu, z odmítnutí, z kritiky, z neznáma. Strach, který je paralyzuje a brání jim se v životě jakkoliv posunout. STRACH JE DOBRÝ RÁDCE (zastaví vás před jedoucím vlakem), ALE ŠPATNÝ PÁN!

Každý negativní i pozitivní zážitek se nám ukládá do Emoční paměti a tam pak na nevědomé úrovni ovlivňují to jak žijeme, jestli jsme zdraví, šťastní, bohatí, chudí, úspěšní... prostě všechno!

Čím více negativních vzorců, tím horší život? ANO!

Mozek není tím, kdo řídí celý náš svět! Stejně jako za programy v televizi není zodpovědný sám televizor.

Pokud chceme změnit svůj život k lepšímu, musíme proměnit emoční vzorce.

Musíme proměnit svou Emoční paměť!!!

Ale jak to udělat? 

Jak se zbavit strachu, stresu a frustrace, které vás blokují a zneklidňují? Jak získat sebevědomí, motivaci a radost, které posílí, naplní a dovedou k vnitřnímu klidu?? Jak dosáhnout svých snů a cílů, abyste byli konečně šťastni?

Odpověď je jednoduchá: potřebujete pomoc. Potřebujete pomoc od někoho, kdo má zkušenosti, znalosti a dovednosti, které vám pomohou dosáhnout svých životních cílů. Potřebujete pomoc od někoho, kdo vás pochopí, podpoří a povede. Potřebujete pomoc od někoho, kdo vás naučí, jak se zbavit strachu, stresu, traumat i frustrace a žít naplněným životem ve zdraví, hojnosti a lásce.

V tuto chvíli jsem já tím člověkem, který vám to může všechno ukázat. Jmenuji se Veronika Herpaiová a jsem certifikovanou terapeutkou, instruktorkou firewalkingu a tvůrkyní osobních terapeutických pomůcek. Mám více než 15 let zkušeností s pomáháním lidem, jako jste vy, proměnit svůj život k lepšímu. 

Ve svých terapiích školím nové profesionály, kteří pak po otevření vlastní terapeutické praxe velmi úspěšně pomáhají dalším lidem.

Svůj vlastní osobní příběh (takovou osobní zpověď), jak jsem se i já kdysi potýkala s hlubokými depresemi a co vše jsem se díky tomu naučila, jsem podrobně popsala ve své knize OKAMŽITĚ PŘESTAŇTE PŘEMÝŠLET, které se do dnešního dne prodalo už více, než 12 000 kusů.

Tady mimochodem pro zajímavost vkládám pár recenzí…

A protože je správné ukázat tyto informace co nejvíce lidem, lidem jako jste vy, kteří chápou, že samo se nikdy nic nestane, rozhodla jsem se v tomto novém roce 2024 vytvořit sérii vzdělávání, která vás naučí, jak jednoduše, rychle a efektivně proměňovat své podvědomí. Jak se zbavit všech negativních přesvědčení, vzorců a emocí, které vás táhnou k zemi. Jak prostě konečně můžete dosáhnout vnitřního klidu a začít žít život podle svých představ!

Co pro vás mám?

Emoční terapie prakticky

Série 6 videí, které jsou zaměřeny na to, jak správně, jednoduše, efektivně a hlavně bezpečně provádět emoční terapii. Jak to udělat, abyste mohli být sami sobě terapeutem. Odpovím vám zde na otázky, které ohledně terapií máte a naučím vás, jak můžete pomoci nejen sobě, ale i svým blízkým!

Ti z vás, kteří jste si koupili mou knihu oceníte toto nové vzdělávání, protože vám prakticky ukážu všechno to, o čem jste se v knize dočetli. 🙂

 

Přepis Emoční paměti - RODINA

V této vzdělávací sekci se naučíte, jak poznat a pochopit vzorce, které vám vštěpila vaše rodina a jak je změnit, aby vám sloužily, a ne škodily. Naučíte se vypořádat s negativními emocemi, které vás trápí a jak je transformovat v pozitivní energii. Takovou, která vás posune vpřed! Naučíte se také, jak zlepšit vztahy s rodinnými příslušníky, ať už jsou jakékoli, a jak vytvořit harmonii, lásku a porozumění v rodině.

21 dní, 21 videí o nás, naší rodině a terapiích. Proč?

 1. Protože rodina je základ života, protože z rodiny všechno vychází. 
 2. Protože v rodině jsme získali své emoční vzorce, díky kterým jsme teď tam, kde jsme
 3. Protože spousta z nás potřebuje proměnit vztahy sami k sobě
 4. Samozřejmě také vztahy s rodinnými příslušníky a rodiči
 5. Naučíte se dělat terapii svým dětem
 6. Dokonce i svým mazlíčkům
 7. A mnoho, mnoho dalšího…

Pokud se rozhodnete vzdělávat už dnes, dále vám dám...

 

 • Přístup k dosud nezveřejněným videím, textům a cvičením, které vám pomohou změnit svou emoční paměť, vztahy a sebe sama
 • Přístup k online komunitě, kde se můžete podělit o své zkušenosti, názory a otázky s ostatními účastníky, abyste na tak významnou životní cestu nebyli sami
 • Přístup k osobním živým konzultacím přímo se mnou 1x týdně, kde vám budu k dispozici pro jakoukoli pomoc, radu nebo podporu. Odpovím na otázky a budeme se osobně věnovat vašemu konkrétnímu problému
 • Přístup k bonusovým materiálům, které vám pomohou ještě více zlepšit svůj život
 • Certifikát o absolvování tohoto vzdělávání, který potvrdí vaše nové znalosti a dovednost

Vzdělávání je navrženo tak, aby vám pomohlo změnit život k lepšímu v co nejkratším čase

Všechno, co vám ukážu, každou metodu a techniku sama používám. Každé slovo je prověřeno stovkami hodin terapií, což mohou potvrdit mí studenti i klienti. A protože je všechno tak interaktivní, budete se učit něco nového a zároveň se i dobře bavit.

Stačí chvilinka! Věnujte si 10 minut denně...

a zažijete ve svém životě ZÁZRAK! Něco co je za zrakem. 

Něco, co už existuje, ale zatím to není vidět. 

Jako jediní dostanete možnost...

pořídit si úplně nové terapeutické karty!

Nepostradatelná pomůcka pro každého člověka, který se rozhodne pustit do terapií. 

Karty jsou vytvořeny z FRAKTÁLŮ, nádherných terapeutických obrázků, které mají schopnost rychle, bezpečně a jednoduše proniknout do podvědomí každého člověka a najít v něm témata ke zpracování. 

Každý, kdo začínal s terapií pomocí fraktálů na ně nedá dopustit!

 

 

Existují lidé, kteří Vám vyšlapali cestu

a nikdy toho nelitovali!

Cena  je jen tisícinou toho, co byste za podobné vzdělávání zaplatili jinde! A to nekecám. Dobře vím, kolik takové informace stojí. 

!!! DNES ALE NABÍZÍME MILIONY ZA HALÉŘE !!!

Tak neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Udělejte ten první krok k tomu, abyste se zbavil strachu, stresu i frustrace a začali žít plným a šťastným životem. Udělejte to pro sebe, pro svou rodinu, pro svůj úspěch.

Udělejte to, protože si to po tom všem rozhodně zasloužíte!!!