EBOOK plný tipů pro báječný život

Odhalte 3 zásadní tajemství profesionální online podnikatelky, která lítá 5x ročně na dovolenou a vydělává přes 125 000 měsíčně

Ukážu Vám, co ve svém online světě dělám jinak než ostatní a hned Vám bude jasné, proč tolik vydělávám.

Veronika Herpaiová - holka, která miluje podnikání

Napsala jsem tento eBook pro svoje mladší já. Před několika lety jsem si totiž myslela, že je normální pracovat pro někoho jiného, dřít od rána do noci a vydělat si sotva na nájem a elektřinu. 

Možná jste i Vy právě mé mladší já, proto bych se s Vámi ráda podělila o tři zásadní podnikatelská tajemství, díky kterým stejně jako já otočíte svůj podnikatelský i osobní život!

Pryč z krysího závodu, ale jak, když nevím, jak na to?

Vždycky jsem nenáviděla život od osmi do čtyř! Být zaměstnancem ve firmě sice může pro někoho znamenat jistou možnost žití, ale pro mě to byla představa úplně nesnesitelná. Muset svůj drahocenný čas věnovat majiteli firmy, který mě ani nezná a přitom si díky mně plní své sny o svobodě, mi připadalo úplně z cesty.

To se raději budu vzdělávat každý den, věnovat se svým zájmům a pokud něco z toho, ještě pomůže lidem, jsem na začátku své podnikatelské cesty, ze které může vzniknout poslání větší, než jsem si původně myslela.

První problémy se ale objevily velmi brzy. Víte, nikdy mě nikdo neučil, jak své služby ukázat lidem tak, aby o ně měli zájem. Ono totiž umění prodávat, je základem každého podnikání. Můžete mít sebelepší produkt či službu, ale pokud lidé nepochopí, k čemu jim je a proč by si ji měli koupit, nevyděláte si jako podnikatel ani na slanou vodu! 

Bylo třeba naučit se prodávat! A tak mi začal život plný omylů, poslouchání lidí, kteří se sice tvářili, že tomu rozumí, ale přitom nebyli nic jiného, než věční otravovači a nutiči! Znáte to, že? „Kupte si můj úžasný a nejlepší produkt na světě, i když ho vlastně vůbec nepotřebujete a nechcete!!!“ 

JÁ TO TAKHLE NECHTĚLA A TAK BYLO NAČASE POOHLÉDNOUT SE JINDE. V ZAHRANIČÍ, KDE JE MNOHEM NÁROČNĚJŠÍ A KONKURENČNĚJŠÍ PROSTŘEDÍ, NEŽ TADY U NÁS. KDE LIDÉ SKUTEČNĚ MUSÍ VĚDĚT, CO DĚLAJÍ A NE POŘÁD DOKOLA OPAKOVAT STEJNÝ, ZASTARALÝ A PŘÍŠERNÝ PRODEJNÍ VZOREC UŽ VÍCE, NEŽ 30 LET!!!

Byla to dlouhá cesta, nepopírám, ale stálo to za to! Díky novým informacím a pochopení celého procesu se mi podařilo být tím, kým jsem dnes. Mladou, zdravou manželkou a matkou, která žije svůj sen a rozhodně nikdy si nemusí dělat starosti o peníze. Kéž se to brzy povede i Vám.

Jo a ještě se Vám představím,

ať to nevypadá, že Vám píše nějaký robot nebo duch nebo Bůh ví co...

Jmenuju se Veronika Herpaiová a jsem autorkou terapeutické metody Přepis emoční paměti, která pomáhá lidem odstraňovat z podvědomí uložené negativní programy, emoce a vzorce. Ve svých terapiích školím nové profesionály, kteří potom také velmi úspěšně pomáhají lidem žít zdravé a spokojené životy. Vytvořila jsem řadu online vzdělávacích videí a kurzů, které si můžeš prohlédnout na mém YouTube kanále E-motion, to ze mě udělalo jakousi omylem influencerku a nechtěně markeťačku. Napsala jsem dvě knížky o emocích a prodávám trička s vlastním designem.

Taky běhám s lidma po žhavém uhlí, jelikož jsem se v roce 2016 stala mezinárodně certifikovanou instruktorkou Firewalkingu a také podnikatelkou se skutečně funkční prodejní strategií.

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.