Víte, že barvy, které si oblékáme,
i vzory, které nosíme ovlivňují naši psychiku až z 33%?

A protože cítit se jednoduše o třetinu lépe je věc, které stojí za to věnovat pozornost, vytvořila jsem pro vás několik triček, která vám pomohou zlepšit náladu, sebevědomí a doplnit energii. Oblečení je navrženo tak, aby využívalo sílu barev a symbolů, díky kterým velmi pozitivně ovlivňuje vaši psychiku a emoce.

Vnitřní síla

Síla, krása a láska v jednom kousku

Tričko, které vám zvýší sebedůvěru a dobrou náladu! 

Vyrábíme ho pro vás z kvalitní bavlny, která je příjemná na dotek a prodyšná. Potisk lva s rudými růžemi je originální, stylový a není možné ho sehnat v žádném jiném obchodě. Lev je symbolem síly, odvahy a vlády nad sebou. Rudé růže nesou lásku, vášeň a krásu. Kombinace vybraných barev a symbolů působí pozitivně na naši psychiku, protože vyjadřují a pozvedají nejlepší vlastnosti a touhy.

Toto tričko je ideální pro každou příležitost, ať už jde o běžný den, rande, večírek nebo sport. Budete vypadat skvěle a cítit se ještě lépe! A to si zasloužíte!

Okamžitě přestaňte přemýšlet

Připomínka, že emoce v podvědomí řídí naše myšlenky

Napřed obálka knížky, nakonec úžasný potisk na tričko! Nejoblíbenější a nejprodávanější produkt.

Tričko s potiskem “Okamžitě přestaňte přemýšlet” vám pomůže zastavit neustálé myšlenky a soustředit se na to, co je důležité. Toto tričko říká okolí, že emoce v podvědomí řídí naše myšlenky. A to je pořád ještě téma, které spousta lidí vůbec nechápe. Je ale na čase, šířit ho do světa.

Tohle tričko vám každý den připomene, že v hlavě, to všechno NENÍ!

Jin-Jang tygr a drak

Dualita Vesmíru a vzestup čchi

Symbol jin-jang představuje dualitu vesmíru a oživující čchi, která pracuje na vyvážení protichůdných sil. Tygr vám propůjčí sílu, odvahu a nezávislost. Drak zase moudrost, bohatství a štěstí. Tyto symboly společně tvoří harmonický celek, který pomáhá udržovat rovnováhu v našem životě.

Barvy a symboly na tričku jsou speciálně vybrány proto, aby pozitivně působily na naši psychiku a emoce. Tričko je vhodné pro každodenní nošení, vyrobeno z měkoučké a prodyšné bavlny.

Pokud hledáte stylové tričko s významem, jin-jang, tygr a drak je tou správnou volbou pro vás.

TVŮRCE - udělám si to po svém

Fraktál v diamantu

Tvůrcem se stáváme ve chvíli, kdy pochopíme, jak proměňovat podvědomí.

Tvůrce je rebel, který si prostě žije po svém. Nemusí nikoho poslouchat, protože se může 100% spolehnout sám na sebe.

Fraktální umění díky kombinaci tvarů a barev dokáže velmi mocně proniknout do podvědomí a nastartovat naši vnitřní transformaci! Diamanty rostou pod tlakem. Kdyby se mu nevystavily, byly by z nich stále jen uhlí.

Tričko, které ti ukáže, jak proměnit podvědomí a najít vnitřní diamant!

Ochránce

Vlk, Vesmír, slunce, měsíc, světelné symboly a pivoňky

Velmi silná kombinace symbolů, jejichž spojení přenese nositele do jiné dimenze. Vlk symbolizuje sílu, odvahu a ochranu. Slunce přináší světlo do našich životů, měsíc zase klid a ticho. Vesmír připomíná, jak důležitou součástí celku jsme a jak zásadní je si užívat každý okamžik. Světlo symbolizuje naději a optimismus, zatímco pivoňky přinášejí radost, hojnost a štěstí.

Když si obléknete toto tričko, budete se cítit silní a odvážní jako ochránci celého světa.

Barvy na tričku jsou ve skutečnosti velmi živé a pestré. Každá nese svůj význam. Modrá barva symbolizuje klid a harmonii, zatímco zlatá přináší hojnost radost a optimismus. 

Svět potřebuje člověka, jako jste vy!

KNIHA - Okamžitě přestaňte přemýšlet

Přidej si do objednávky novou knížku, která vyjde 1. 11. 2023

Knížka vás naučí, jak se cítit dobře, odstranit ze svého života negativní programy, vzorce a emoce a nastavit své podvědomí na úspěch!

Osobní terapeutická práce, která změnila život už stovkám lidí.

TABULKA VELIKOSTÍ

Věnujte prosím pozornost výběru správného produktu