DOKÁŽETE SI VYBAVIT SITUACE, KDY JSTE CHTĚLI UDĚLAT NĚCO DŮLEŽITÉHO, ALE STRACH VÁS ZASTAVIL?

  • Znáte ten pocit, kdy jste raději sklopili uši, abyste se vyhli konfliktu, protože jste se báli? Jaké to bylo?
  • Když si na vás šéf už zase vylíval zlost a vy jste měli strach něco říct, abyste nepřišli o práci?
  • Když vás někdo neprávem obvinil a vy jste neměli sílu se obhájit?
  • Když jste se báli změnit svůj život k lepšímu a utekly vám životní příležitosti

Rozumím tomu, jak se cítíte

Poslední dobou život není jednoduchý. Společnost klade na muže i ženy stále vyšší nároky. Nikdo se neptá, jestli to zvládneme, jestli nepotřebujeme pomoct, jestli to, co se na nás valí ze všech stran už není prostě AŽ MOC!

Jestli máte pocit, že Vás v životě něco brzdí, že se neustále opakují stejné chyby, stejné vzorce nebo se cítíte pod psa. Jestli máte pocit, že jste v jakési podivné životní pasti nebo se nedokážete vyrovnat se situací, která Vám ublížila, je čas dozvědět se, co můžete udělat proto, aby všechno začalo fungovat podle Vašich představ!

Nečekejte, až Vám život nabídne šanci. Vytvořte si ji sami! Rok 2024 s sebou přináší všechny předpoklady proto,

ABY SE STAL NEJLEPŠÍM ROKEM VAŠEHO ŽIVOTA!

Dřevěný drak je symbol síly, moudrosti, odvahy a transformace. V roce 2024 bude vládnout čínskému horoskopu. To znamená, že máte jedinečnou příležitost využít jeho energie k dosažení svých snů, cílů a vizí.

Ale jak to udělat? Jak se zbavit strachu, pochybností a omezení, které vás brzdí? Jak nastavit své podvědomí na úspěch, radost a štěstí?

Nemusíte být stále ve vleku životních událostí. Můžete je začít aktivně tvořit!

A já vám ukážu, jak se to dělá a kdo ve skutečnosti JSTE!

CO ZAŽIJETE, NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Na akci se setkáte s lidmi, kteří mají stejnou touhu po změně a růstu jako vy. Budete se podporovat, povzbuzovat a inspirovat. Budete se bavit, smát a užívat si každou minutu. A hlavně, budete se cítit živí, svobodní a šťastní.

A k tomu všemu ještě zjistíte, jak obrovská síla se ve vás ukrývá, protože zažijete…

  • Firewalking – chůzi po žhavých uhlících, která vám ukáže, že dokážete překonat jakoukoli překážku, pokud věříte v sebe a své možnosti.
  • Spirituální techniky – meditace, afirmace, vizualizace, dýchání, které vám pomohou naladit se na frekvenci dřevěného draka a přitáhnout do vašeho života to, co si přejete.
  • Chůzi po střepech – chůzi po ostrých skleněných úlomcích, která vám dokáže, že vaše tělo je schopné se uzdravit a regenerovat, pokud mu dáte šanci a podpoříte ho pozitivními myšlenkami a emocemi.
  • Lámání cihel holou rukou – demonstraci síly a odhodlání, kterou vám umožní prolomit jakoukoli bariéru, která vám stojí v cestě k vašemu úspěchu.
  • Práci s emocemi – cvičení a hry, které vám pomohou rozpoznat, vyjádřit a transformovat vaše emoce, aby vám sloužily jako palivo a motivace, nikoli jako brzda a zátěž.

TENHLE DEN VÁM UKÁŽE, JAK ŽÍT PO SVÉM

Snímek obrazovky 2023-12-06 081932
Snímek obrazovky 2023-12-06 082152

Jo a ještě se Vám představím,

ať to nevypadá, že Vám píše nějaký robot nebo duch nebo Bůh ví co...
Osobně Vás provedu celou akcí společně se svým týmem a kolegy!

Jmenuju se Veronika Herpaiová a jsem autorkou terapeutické metody Přepis emoční paměti, která pomáhá lidem odstraňovat z podvědomí uložené negativní programy, emoce a vzorce. Ve svých terapiích školím nové profesionály, kteří potom také velmi úspěšně pomáhají lidem žít zdravé a spokojené životy. Vytvořila jsem řadu online vzdělávacích videí a kurzů, které si můžeš prohlédnout na mém YouTube kanále E-motion, to ze mě udělalo jakousi omylem influencerku a nechtěně markeťačku. 

Taky běhám s lidma po žhavém uhlí, jelikož jsem se v roce 2016 stala mezinárodně certifikovanou instruktorkou Firewalkingu.Tenhle den se Vám zapíše do DNA!

Navždy budete vzpomínat na to, jak se Vám povedlo rukou rozlomit cihlu na tisíc kusů, jak jste se postavil/a nebezpečným situacím a zvládl/a je s přehledem...

Je čas nastavit své podvědomí na úspěch!

Místo bude upřesněno podle počtu přihlášených účastníků. Ale počítejte s tím, že se uvidíme na pomezí Česka a Slovenska.

Začátek 17. 2. 2024 od 13:00 hod. – konec cca 21:00 hod.

CENA 3 500 Kč

DNES JEN 2000

PRODEJ VSTUPENEK KONČÍ 20. 12. 2023 nebo po jejich vyprodání

Stojí Vám proměna života za takové peníze? 

Protože pokud ne, nevadí. Jen pamatujte, že lidé nakonec v životě nejvíc litují věcí, které neudělali. Chcete stát opodál a stále dokola se dívat na to, jak se ostatním daří nebo konečně uděláte krok do neznáma a zažijete věci, které nechápe mozek a které Vám už navždy promění život k lepšímu?