Zbavte se jednoduše a trvale negativních emocí pomocí terapeutických karet

Taky se vám občas zdá,
že ztrácíte kontrolu nad svým životem

že se stále dokola opakují ty stejné chyby a nepříjemné situace?

Že se nedokážete vyrovnat se stresovými situacemi, že máte nízkou sebedůvěru i sebeúctu, že se prostě cítíte osamělí a nepochopení?

Nejste v tom sami. Život je poslední dobou těžký a nároky nesmyslně velké.

Nehledáte někdy způsob, jak se osvobodit od toho všeho šíleného, co vás blokuje a rádi byste zase žili v klidu, v pohodě a spokojeně?

Jsem emoční terapeutka a vytvořila jsem pro vás úžasné terapeutické karty, které vám krok po kroku pomohou projít emoční terapií a zbavit se jednoduše, bezpečně a trvale svých negativních emocí, programů a vzorců, které zatím pořád ještě můžou za to, že se cítíte v životě zle.

Veronika Herpaiová

Jmenuju se Veronika Herpaiová a jsem autorkou terapeutické metody Přepis emoční paměti, která pomáhá lidem odstraňovat z podvědomí uložené negativní programy, emoce a vzorce. Ve svých terapiích školím nové profesionály, kteří potom také velmi úspěšně pomáhají lidem žít zdravé a spokojené životy. Vytvořila jsem řadu online vzdělávacích videí a kurzů, které si můžeš prohlédnout na mém YouTube kanále E-motion, to ze mě udělalo jakousi omylem influencerku a nechtěně markeťačku. 

Taky běhám s lidma po žhavém uhlí, jelikož jsem se v roce 2016 stala mezinárodně certifikovanou instruktorkou Firewalkingu.